€ 8,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca produkcja telewizorów od zaraz Münster

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Münster
  • Zakwaterowanie: bez zakwaterowania
  • Opublikowany: lipiec 7, 2015 02:01

Fabryka telewizorów LCD z Münster zatrudni pracowników na produkcję przy montażu sprzętu. Niemcy praca dla Polaków bez znajomości języka od zaraz. Oferta dla osób gotowych do pilnego wyjazdu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny

Lokalizacja: Münster, Niemcy

Termin: od zaraz

Wynagrodzenie: 8,50 euro brutto/h

Obowiązki:

  • Oferta dotyczy pracy w Niemczech na produkcji telewizorów LCD. Osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za składanie elementów przy taśmie montażowej.
  • Konieczne jest kontrolowanie jakości.
  • Produkcja telewizorów polega na kilku etapach produkcyjnych. Pracownik, którego zatrudnimy odpowiada za jeden z etapów. Po ukończeniu pracy należy pozostawić telewizor na taśmie do dalszej produkcji.

Oczekiwania:

  • zdolności manualne
  • umiejętności techniczne
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz
  • umiejętność sprawnego wdrażania się w zadania

Zapewniamy:

  • pracę w stabilnej firmie od zaraz
  • umowę na niemieckich warunkach
  • opieka polskiego przedstawiciela
  • pracę na okres 3 miesięcy, jeżeli pracownik się sprawdzi istnieje możliwość podpisania umowy na dłużej
  • gruntowne przeszkolenie

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: „Produkcja telewizorów LCD, Münster ” należy przesłać na podany poniżej adres:

Beschaftigung@germanymail.com

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 4175599c425642d2

2 komentarze na “Bez znajomości języka Niemcy praca produkcja telewizorów od zaraz Münster”

  1. Witam serdecznie, jestem zainteresowany tą ofertą pracy. Mam 39 lat, posiadam prawo jazdy kategorii B
    Jeżeli będziecie zainteresowani moją ofertą proszę o kontakt telefoniczny : 73 08 08 208
    Oraz mail : moniaj76@o2.pl
    Waldemar Jura

  2. Witam jestem zainteresowany tą ofertą pracy, jestem absolwentem szkoły gastronomicznej. Mam 20 lat