€ 9/h brutto

Dam pracę w Niemczech na produkcji kosmetyków bez znajomości języka Hanower

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: 2 miesiące próbne, potem stała
  • Opublikowany: Lipiec 12, 2014 12:48 am

Fabryka kosmetyków w Berlinie poszukuje pracowników produkcji. Ogłoszenia dla Polaków od zaraz bez znajomości języka przy taśmie produkcyjnej. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca, koszt ponosi pracownik.

Miejsce pracy: Berlin
Zarobki: 9 euro brutto za godzinę
Stanowisko: pracownik produkcji

Zadania:
Praca na linii produkcyjnej przy obsłudze urządzeń, kontroli jakości oraz przy pakowaniu kosmetyków do opakowań kartonowych. Praca w szybkim tempie przy przesuwającej się linii produkcyjnej.

Wymagania:
– szybkość, zręczność, dobry wzrok
– doświadczenie w produkcji będzie atutem
– gotowość do pilnego podjęcia zatrudnienia
– umiejętność pracy zespołowej
– brak nałogów

Oferujemy:
– legalne i stałe zatrudnienie po przejściu 2-miesięcznego okresu próbnego
– dobre warunki finansowe + premie
– zapewnione zakwaterowanie w wynajętych mieszkaniach
– bezpłatne przygotowanie dokumentów w języku niemieckim

Zgłoszenia z numerem referencyjnym: pracownik produkcji Berlin

Beschaftigung@germanymail.com

Termin nadsyłania aplikacji: 15.07.2014

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 41253c08328c9cf7