€ 2050/mc

Dla par bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz na magazynie obuwia Lipsk

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Styczeń 12, 2021 4:29 am
  • Wygasa: 13 dni, 7 godzin

Hurtowni obuwnicza z Lipska zatrudni od zaraz pomocnika na magazynie. Oferta pracy w Niemczech dla par bez znajomości języka i doświadczenia przy zbieraniu zamówień.

Stanowisko: Pomocnik na magazynie

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 2050 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Obowiązki:

  • dbanie o porządek na magazynie, sprzątanie, rozkładanie w odpowiednie miejsca, kontrolowanie jakości produktów
  • zgłaszanie braków
  • kompletowanie zamówień oraz pełne przygotowanie do wysyłki
  • rozładunek dostaw
  • samodzielne rozliczanie zwrotów
  • współpraca z innymi działami – np. księgowością, działem sprzedaży
  • inne zadania zlecane przez kierownika

Oczekiwania:

  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • dostępność od zaraz
  • wysoka sprawność, zwinność, zręczność
  • chęć do podnoszenia kwalifikacji
  • wysoka motywacja
  • bardzo dobre zorganizowanie
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • pracę w Niemczech od zaraz
  • rzetelne przeszkolenie pracownicze i pomoc we wdrożeniu się w obowiązki
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie na okres próbny w oparciu o umowę niemiecką
  • dla pracowników najlepszych opcja przedłużenia zatrudnienia na stałe
  • terminowe wypłacanie pensji
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie w pełni wyposażonych mieszkaniach (lodówka, pralka, podstawowe garnki/sztućce, kuchenka) za 300 euro miesięcznie od osoby lub 500 euro miesięcznie od pary

Aplikacja:

Zgłoszenia z numerem referencyjnym:

„Niemcy praca na magazynie obuwniczym, Lipsk 01/2021” należy przesłać na podany poniżej adres:

beschaftigung@zohomail.eu

Odpowiemy jedynie na najlepsze zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 6985ffc3424001a7