€ 13-16 brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej w Stuttgarcie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Sierpień 7, 2020 5:14 am

Klinika stomatologiczna ze Stuttgartu poszukuje od zaraz sprzątaczek-sprzątaczy do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu powierzchni ogólnodostępnych oraz gabinetów.

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka kliniki stomatologicznej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Pensja: stawka godzinowa od 13 do 16 euro brutto na godzinę

Wakaty: 7 – jedna osoba z tych siedmiu musi komunikatywnie posługiwać się językiem niemieckim

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie przy sprzątaniu w klinice stomatologicznej
  • jest to praca o charakterze fizycznym, wymagająca przeszkolenia, szczególnie z zakresu BHP
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie dbanie o estetyczny wygląd, wietrzenie, mycie podłóg, odkażanie powierzchni, wycieranie ścian, wynoszenie i odpowiednie przechowywanie odpadów, włączanie lamp bakteriobójczych itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • energiczność, pracowitość, zaangażowanie
  • wysoka kultura osobista
  • wykonywanie zadań zgodnie z zasadami BHP
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • gotowość do odjęcia zatrudnienia od zaraz
  • zdolność do pracy w zespole

Zapewniamy:

  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • urlop płatny w wymiarze który jest zgodny z prawem pracy
  • pensję wypłacaną przelewem do 10 każdego następnego miesiąca
  • pomoc w zorganizowania odpłatnego zamieszkania
  • niemiecką umowę o pracę
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 08/2020″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-dam-prace-w-niemczech-bez-jezyka-sprzatanie-kliniki-stomatologicznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 9945f2ca5f78da05