€ Do uzg.

Praca Niemcy bez języka na budowie przy remontach i wykończeniach od zaraz Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: czerwiec 17, 2022 1:18 am
  • Wygasa: 9 dni, 5 godzin

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech przy remontach i wykończeniach. Zatrudnienie w Hamburgu na budowie dla pracowników bez znajomości języka. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu przez pracodawcę w dobrych warunkach.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: do ustalenia

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • wykonywanie kompleksowych prac remontowych i wykończeniowych

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • posiadanie doświadczenia na budowie jako malarz, płytkarz, hydraulik
  • mile widziane prawo jazdy kat. B

  • obowiązują zjazdy – 4 tygodnie w Niemczech i tydzień w domu
  • atrakcyjne zarobki w zależności od posiadanych kwalifikacji
  • pracę całoroczną – zlecenia również w zimie
  • 10 godzin pracy dziennie od poniedziałku do soboty
  • na miejscu zorganizowane zamieszkanie
  • niezbędne narzędzia i materiały
  • zatrudnienie również dla osób bez języka niemieckiego
  • pracę w polskim zespole
  • przejazdy do prascy samochodem służbowym

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu pod numerem:

  • 724 467 411

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/remonty-i-wykonczenia-niemcy-praca-od-zaraz-na-budowie-bez-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 87262ab1bc402c5f