€ 17,50 brutto/h

Bez znajomości języka Niemcy praca 2024 na magazynie zoologicznym od zaraz w Lipsku

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: czerwiec 11, 2024 01:19
  • Wygasa: 17 dni, 12 godzin

W rejonie Lipska od zaraz długoterminowa praca w Niemczech na magazynie art. zoologicznych. Zatrudnienie 2024 bez znajomości języka przy kompletowaniu zamówień. Mieszkanie odpłatne zapewnione na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: od 17,50 euro brutto na godzinę pracy + liczne benefity i premie

Opis Stanowiska:

Poszukujemy osób do pracy w magazynie artykułów zoologicznych w rejonie Lipska. Praca polega na kompletowaniu zamówień zgodnie z wytycznymi klientów, sortowaniu produktów oraz ich odpowiednim oznakowaniu. Do obowiązków będzie również należało przenoszenie towarów o wadze powyżej 20 kg i współpraca z innymi członkami zespołu w celu zapewnienia płynnego działania magazynu.

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w pracy magazynowej, ale nie jest to konieczne.
  • Gotowość do wykonywania pracy fizycznej, w tym przenoszenia cięższych produktów.
  • Umiejętność pracy zespołowej i dokładność w realizacji powierzonych zadań.
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana; podstawowa komunikacja będzie atutem.

Oferujemy:

  • Atrakcyjną stawkę godzinową z możliwością uzyskania premii i dodatkowych korzyści.
  • Możliwość rozpoczęcia pracy od zaraz w dynamicznym środowisku magazynowym.
  • Odpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu, ułatwiające aklimatyzację.
  • Szansę na rozwój zawodowy i zdobycie cennego doświadczenia w branży zoologicznej i logistycznej.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem

„Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy..

ID ogłoszenia: 36566677945c1188

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.