€ Od 16,00 €/h brutto

Sprzątanie domów praca w Niemczech bez języka od zaraz w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: styczeń 9, 2024 04:05

Firma działająca w Hanowerze poszukuje osób do pracy w Niemczech bez znajomości języka przy sprzątaniu mieszkań i domów. Zatrudnienie od zaraz także bez doświadczenia na stanowisku sprzątaczki-sprzątacza. Zakwaterowanie na miejscu będzie dostępne za opłatą.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Pensja: od 16 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Miasto: Hanower, Niemcy

Opis stanowiska:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za sprzątanie domów i mieszkań. Wykonywanie zleceń odbywa się samodzielnie, co wymaga organizacji własnego dojazdu lub skorzystania z auta służbowego, które jest dostępne wyłącznie w godzinach pracy.

Wymagania:

  • Dostępność od zaraz
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Wysoka motywacja
  • Posiadanie prawa jazdy kategorii B będzie atutem
  • Mile widziane referencje od poprzednich pracodawców
  • Gotowość do pracy zarówno samodzielnie, jak i w zespole
  • Aktualne zaświadczenie o braku karalności
  • Podstawowa znajomość języka niemieckiego jest mile widziana

Co oferujemy:

  • Odpłatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu, w cenie 300 euro miesięcznie od osoby
  • Zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę
  • Korzystne warunki zatrudnienia
  • Atrakcyjne dodatki do wynagrodzenia podstawowego
  • Komplet odzieży pracowniczej
  • Dużą ilość zleceń do wykonania
  • Możliwość korzystania z auta służbowego w godzinach pracy
  • Możliwość uzyskania dofinansowania do kursu języka niemieckiego

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Sprzątanie domów i mieszkań, styczeń 2024 Hanower, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 940659c92f701b93