€ 13,50/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie zoologicznym od zaraz Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Kwiecień 7, 2021 3:40 am
  • Wygasa: 14 dni, 4 godzin

Oferta aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na magazynie zoologicznym. Zatrudnienie w hurtowni z Lipska dla Polaków bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień i przygotowaniu wysyłek.

Stanowisko: Pracownik hurtowni zoologicznej

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba miejsc do obsadzenia: 6

Obowiązki:

  • wykonywanie prac pomocniczych
  • zadania przydzielane będą zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem, np.: kompletowanie zamówień, rozładunek dostaw, pakowanie, wprowadzanie danych do systemu, porządkowanie towarów
  • regularne przeprowadzanie inwentaryzacji

Oczekiwania:

  • pełna samodzielność, zdyscyplinowanie
  • bezkonfliktowość
  • umiejętność pracy w zespole
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zaświadczenie o niekaralności
  • dobra kondycja fizyczna

Zapewniamy:

  • dobre zarobki wypłacane terminowo
  • niemiecką umowę o pracę
  • wsparcie koordynatora polskiego pochodzenia
  • ubezpieczenie
  • urlop
  • zatrudnienie na 3 miesiące próbne
  • dla pracowników najlepszych możliwość przedłużenia okresu zatrudnienia
  • płatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 183606c912199519