€ od 15,50/h brutto

Bez języka dam pracę w Niemczech sprzątanie mieszkań od zaraz w Kolonii

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: kwiecień 25, 2023 00:38

Także bez języka niemieckiego dostępna w Kolonii od zaraz praca w Niemczech przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów. Zatrudnienie dla sprzątaczek lub sprzątaczy również bez doświadczenia zawodowego. Pracodawca pomaga w znalezieniu zakwaterowania.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka mieszkań i domów

Miejsce zatrudnienia: Kolonia, Niemcy

Start: od zaraz

Wynagrodzenie: od 15 euro brutto na godzinę pracy

Obowiązki:

  • praca samodzielna przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • pracownik będzie zajmował się zmywaniem, praniem, sprzątaniem toalet, kuchni, myciem podłóg, wycieraniem kurzy itp.

Oczekiwania:

  • przyjazne nastawienie
  • sumienność, solidność
  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • energiczność
  • czynne prawo jazdy kat. B oraz własny samochód
  • mile widziana nawet podstawowa znajomość języka niemieckiego

Zapewniamy:

  • pomoc przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • niemiecką umowę o pracę
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • pełne przeszkolenie pracownicze
  • wsparcie w szukaniu kwatery do wynajęcia
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • dodatek za użytkowanie auta prywatnego do celów służbowych

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Niemcy praca sprzątanie Kolonia, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 266446f5c57b5e5