€ 14,50/h brutto

Bez języka dla par dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu keczupów, Drezno

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Drezno
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 14, 2023 02:06

Na terenie Drezna także dla par pakowaczy dostępna praca w Niemczech przy pakowaniu keczupów. Zatrudnienie bez znajomości języka możliwe od zaraz z zakwaterowaniem na miejscu zorganizowanym odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz keczupów

Miasto: Drezno, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Liczba wakatów: 8

Pensja: 14,50 euro brutto na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • prosta praca na stanowisku pakowacza
  • zadania wykonywane są manualne przy zdejmowaniu gotowego produktu z linii produkcyjnej

Oczekiwania:

  • brak nałogów
  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • energiczność, solidność
  • samodzielność i zdolność do pracy w zespole
  • sumienność
  • wysoka motywacja

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie na podstawie umowy na czas określony, z opcją podjęcia stałej współpracy dla najlepszych
  • możliwość wyjazdu od zaraz
  • pełny etat
  • system 3 zmianowy
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • atrakcyjne zarobki
  • zakwaterowanie w cenie 250 euro miesięcznie
  • bezpłatną opiekę medyczną
  • płatny urlop

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem: „Pakowanie keczupów, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 747640f6883bdbd5