€ 13,50/h brutto

Od zaraz Niemcy praca bez znajomości języka na magazynie zoologicznym Lipsk 2021

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 22, 2020 04:28

Aktualne od zaraz ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka na magazynie hurtowni zoologicznej. Zatrudnienie w Lipsku dla komisjonerów przy kompletacji zamówień.

Stanowisko: Pracownik magazynu zoologicznego

Miasto: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Wakaty: 6

Zakres zadań:

  • zatrudnienie w hurtowni posiadającej na stanie asortyment typu: klatki, akcesoria do klatek, miski, smaczki, karmy, zabawki, leżaki, zabawki, szampony, odżywki, suplementy diety itp.
  • pracownik zatrudniony na tym stanowisku będzie odpowiedzialny głównie za komisjonowanie towarów
  • inne zadania możliwe do przydzielenia zgodnie z aktualnym zapotrzebowaniem

Wymagania:

  • brak uzależnień
  • wysoka sprawność fizyczna
  • samodzielność
  • szybkość uczenia się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie
  • zaświadczenie o niekaralności
  • zaangażowanie, niezawodność

Zapewniamy:

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia
  • pracę do podjęcia od zaraz na pełny etat
  • niemiecką umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia
  • gwarancję rozwoju
  • odpłatne zamieszkanie zapewnione na miejscu w cenie 250 euro miesięcznie
  • ubezpieczenie

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

Adres kontaktowy: work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Hurtownia zoologiczna Lipsk, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 4515fe09ae807f70