Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ 2550 brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie z napojami od zaraz hurtownia Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: marzec 24, 2023 01:23
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez znajomości języka Niemcy praca na magazynie z napojami od zaraz hurtownia Hamburg

Opis

Hurtownia napojów z Hamburga od zaraz poszukuje dyspozycyjnych do podjęcia pracy w Niemczech komisjonerów. Zatrudnienie bez znajomości języka na magazynie przy kompletowaniu zamówień na paletach. Zakwaterowanie zorganizowane odpłatnie na miejscu.

Stanowisko: Pracownik magazynu hurtowni spożywczej z napojami

Miejsce zatrudnienia: Hamburg

Liczba wakatów: 5

Termin: od zaraz

Pensja: 2550 euro brutto miesięcznie

Obowiązki:

Poszukujemy pracowników magazynu hurtowni napojów. Pracownicy będą zajmować się głównie pracami fizycznymi, takimi jak kompletowanie zamówień i rozładunek dostaw. Wymagane jest dbanie o porządek na stanowisku pracy oraz wykonywanie innych zadań zleconych przez kierownika zmiany.

Wymagania:

Osoby zainteresowane pracą muszą być gotowe do podjęcia pracy w Niemczech. Konieczna jest dobra kondycja fizyczna, zwinność, umiejętność pracy pod presją oraz samodyscyplina. Mile widziane jest doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, a także chęć rozwoju i podnoszenia kwalifikacji oraz wysoka motywacja.

Oferujemy:

Oferujemy zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę oraz gwarancję rozwoju i liczne szkolenia. Pracownicy będą objęci ubezpieczeniem oraz świadczeniami socjalnymi. Zatrudnienie jest możliwe do podjęcia od zaraz na pełny etat, a warunki zatrudnienia są solidne, a zarobki wysokie. Pracownicy otrzymają również liczne premie i dodatki, takie jak premie uznaniowe, bonusy, paczki na święta/urlop, karty sportowe oraz będą mieli możliwość uczestnictwa w imprezach integracyjnych.

Aplikacja:

Szanowni kandydaci,
Jeśli powyższa oferta okazała się dla Was interesująca i spełniacie nasze wymagania (lub większość z nich) prosimy o przesłanie swojej aplikacji w postaci CV ze zdjęciem wraz z krótkim opisem własnej osoby na podany poniżej adres.

Przypominamy również, aby do aplikacji została dołączona klauzula, która wyraźnie zezwala nam na przetwarzanie danych osobowych kandydatów w procesie rekrutacji.

W tytule wiadomości e-mail proszę napisać „Magazyn z napojami, Hamburg /03/2023″ pomoże nam to na przypisanie Państwa zgłoszenia do tej konkretnie oferty.

Neue Arbeit GmbH
Wilhelminenhofstraße 63, 12459 Berlin

NeueArbeit2020@web.de

Jednoczenie zastrzegamy sobie prawo do kontaktu jedynie z wybranymi kandydatami.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/niemcy-praca-od-zaraz-na-magazynie-hurtowni-napojow-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 650641c671eb6ee5

   

ilość wszystkich wyświetleń: 142, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.