€ 15/h brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca od zaraz sprzątanie-dezynfekcja siłowni Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 9, 2022 02:43

Od zaraz oferta pracy w Niemczech przy sprzątaniu-dezynfekcji siłowni i klubu fitness. Zatrudnienie w Düsseldorf dla sprzątaczy-sprzątaczek bez znajomości języka i doświadczenia.

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Zarobki: 15 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka

Opis stanowiska pracy:

  • regularna praca przy sprzątaniu powierzchni siłowni oraz klubu fitness
  • do zadań należeć będzie utrzymywanie porządku – mycie podłóg, uzupełnianie środków higienicznych, odkażanie, mycie podłóg, wynoszenie odpadów, wycieranie sprzętów itp.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie
  • punktualność
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia w podobnej pracy
  • samodyscyplina

Zapewniamy:

  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę do podjęcia od zaraz
  • umowę na 3 miesiące próbne z możliwością przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • możliwość korzystania z siłowni i fitnessu po godzinach pracy
  • odpłatne zamieszkanie zorganizowane w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • wszelkie niezbędne środki, detergenty i sprzęty na miejscu
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • ubezpieczenie zdrowotne

Aplikacja:

Prosimy o wysyłanie zgłoszeń mailowo, z załączeniem aktualnego CV na poniższy adres kontaktowy:

  • NeueArbeit2020@web.de

w tytule zgłoszenia prosimy wpisać: „Sprzątanie siłowni Düsseldorf, grudzień 2022″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-silowni-bez-jezyka-w-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 7456391e314cc5e9