€ 2600 brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par od zaraz na magazynie ze słodyczami w Berlinie

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 20, 2024 04:04

Hurtownia słodyczy z Berlina poszukuje od zaraz komisjonerów lub pary do pracy w Niemczech na magazynie. Oferta 2024 bez znajomości języka przy kompletowaniu i pakowaniu zamówień. Mieszkanie dla chętnych możliwe na miejscu za opłatą.

Stanowisko: Pracownik magazynu słodyczy

Termin: od zaraz

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Pensja: 2600 euro brutto miesięcznie

Obowiązki pracownika:

  • Przygotowywanie zamówień w hurtowni słodyczy zgodnie z określonymi wytycznymi i procedurami.
  • Staranne pakowanie produktów do wysyłki oraz szczegółowe opisywanie opakowań.
  • Zachowanie porządku na magazynie i efektywne zarządzanie poziomem zapasów, aby zapewnić płynność procesu pracy.

Oczekiwania:

  • Natychmiastowa gotowość do podjęcia pracy, przy czym znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.
  • Chęć pracy w zespole, szczególnie jako komisjoner współpracujący z innymi pracownikami.
  • Skrupulatność, precyzja oraz gotowość do nauki i rozwoju zawodowego w środowisku magazynowym.

Oferta:

  • Natychmiastowa możliwość podjęcia pracy w Berlinie.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 2600 euro brutto miesięcznie.
  • Opcja pracy dla par oraz możliwość zakwaterowania na miejscu (z opłatą w przedziale od 200 do 300 euro miesięcznie).
  • Pełne wsparcie i możliwości rozwoju zawodowego w sektorze logistycznym.
  • Przyłącz się do nas i rozpocznij swoją karierę w Niemczech!

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 89065d3ecde92572