€ do ustalenia

Na wakacje fizyczna praca Niemcy bez języka dla studentów Lipsk rozdawanie ulotek

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Lipsk
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Maj 27, 2015 11:54 pm

Oferujemy fizyczną pracę w Niemczech dla pracownika fizycznego bez znajomości języka niemieckiego przy rozdawaniu ulotek. Zatrudnienie w Lipsku na wakacje dla studentów.

Stanowisko: Pracownik fizyczny

Miejsce zatrudnienia: Lipsk, Niemcy

Wynagrodzenie: do uzgodnienia

Czas trwania umowy: praca na okres wakacyjny od czerwca do końca września

Opis stanowiska:

  • Pracownicy których zatrudnimy będą mieli za zadanie rozdawać ulotki lub pakiety reklamowe na ulicach miasta Lipsk.
  • Do zadań należeć będzie pomoc w rozdawaniu gadżetów w niektóre dni jak np.: słodkich napojów, przekąsek, kwiatów.
  • Praca wykonywana jest w pozycji stojącej.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność oraz wytrzymałość fizyczna
  • gotowość do pracy nawet po 10 godzin dziennie
  • duża motywacja do podjęcia pracy fizycznej
  • zręczność
  • miła aparycja
  • uśmiech
  • optymizm
  • status ucznia bądź studenta
  • gotowość do podjęcia pracy od zaraz do końca września 2015

Oferujemy:

  • legalne zatrudnienie w niemieckiej firmie
  • praca od czerwca do września włącznie
  • od 5 do 7 dni pracujących w tygodniu – pracownik samodzielnie ustala to z przełożonym
  • duża liczba godzin
  • pomoc na miejscu
  • ubezpieczenie
  • szkolenie wprowadzające
  • telefon służbowy
  • wsparcie przy zorganizowaniu płatnego dojazdu na miejsce
  • zakwaterowanie bezpłatne w mieszkaniu służbowym

Aplikacja:

Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: Ulotki/06/15

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg
Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 375564e7c712a4a

1 odpowiedź na “Na wakacje fizyczna praca Niemcy bez języka dla studentów Lipsk rozdawanie ulotek”

  1. Wyborny tekst. Wyśmienite argumenty.