€ 1900/mc brutto

Bez znajomości języka Niemcy praca dla par 2019 na produkcji jogurtów od zaraz Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 14, 2019 03:41

Oferujemy zatrudnienie dla par od zaraz w fabryce żywności ze Stuttgartu na produkcji jogurtów. Ogłoszenie pracy w Niemczech bez znajomości języka 2019 dla Polaków.

Stanowisko: Pracownik produkcji spożywczej

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Pensja: 1900 euro brutto miesięcznie

Rozpoczęcie: od maja 2019

Zakres zadań:

  • praca w zakładzie spożywczym na produkcji serków oraz jogurtów
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie zajmować się obsługiwaniem maszyn produkcyjnych, dostarczaniem produktów na produkcję, pakowaniem itp.

Wymagania:

  • sumienne wypełnianie powierzonych zadań
  • dużą zaletą będzie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • dostępność na dłużej i wysoka motywacja
  • możliwość pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • odpowiedzialność

Oferujemy:

  • zatrudnienie na 3 miesiące z możliwością podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji
  • pracę od zaraz
  • ubezpieczenie pracownicze
  • możliwość pobierania świadczeń socjalnych
  • na miejscu zorganizowane odpłatnie zamieszkanie w pensjonacie, położonym 2 km od miejsca pracy w cenie 200 euro miesięcznie od osoby lub 300 euro od pary

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji za pośrednictwem formularza rekrutacyjnego na stronie:

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 8315cd9dac994137

1 odpowiedź na “Bez znajomości języka Niemcy praca dla par 2019 na produkcji jogurtów od zaraz Stuttgart”

  1. Zainteresowana para, proszę o kontakt 789254185