€ 12 euro/h brutto

Dam pracę w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kina 2017 Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 5, 2017 01:26

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech do podjęcia od zaraz dla osób z podstawową znajomością języka. Oferta z Berlina przy sprzątaniu kina. Zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu odpłatnie.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka
Miasto: Berlin, Niemcy
Pensja: 12 euro brutto na godzinę
Liczba miejsc do obsadzenia: 2
Termin: od zaraz

Opis zadań:

  • praca fizyczna wykonywana będzie samodzielne lub w zespole
  • obowiązkiem będzie sprzątanie multipleksu
  • głównym obowiązkiem osoby zatrudnionej jest porządkowanie sal po każdym seansie – szybkie wymiecenie popcornu oraz pozbycie się śmieci oraz dokładne wysprzątanie sali na koniec lub początek dnia
  • inne zadania do dbanie o czystość w toaletach, części dla pracowników, gabinetów itp.

Oczekiwania:

  • dobra kondycja
  • szybkość, zwinność
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu
  • wysoka kultura osobista
  • przyjazne nastawienie
  • sumienność, skrupulatność
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz

Zapewniamy:

  • niezbędny sprzęt oraz detergenty
  • niemiecką umowę o pracę
  • zamieszkanie w 2 pokojowym mieszkaniu w cenie 560 euro miesięcznie – przy dwóch wynajmujących koszt dzieli się i wynosi około 280 euro od osoby
  • opcja podjęcia długoterminowego zatrudnienia

Aplikacja:
Pracowników zainteresowanych przedstawioną powyżej ofertą pracy prosimy o składanie aplikacji drogą poczty elektronicznej z podaniem nr. ref.: sprzataniekina/06/17

Prosimy również o zamieszczenie stosownej klauzuli dotyczącej zgody na przetwarzanie danych osobowych kandydatów na potrzeby rekrutacji.

Leiharbeiter Solution GmbH
Am Sandtorkai 62A
20457 Hamburg

Leiharbeiter2017@solution4u.com

Dziękujemy za wszystkie przesłane zgłoszenia.

ID ogłoszenia: 32359348efc966e9