Witaj, gość! [ Zarejestruj się | Zaloguj sięRSS Feed

 

€ od 15,50/h brutto

Bez znajomości języka na myjni fizyczna praca Niemcy od zaraz w Hamburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Znajomość języka: bez znajomości języka
  • Doświadczenie: bez doświadczenia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: listopad 7, 2023 02:44
  • Wygasa: Ogłoszenie wygasło
Bez znajomości języka na myjni fizyczna praca Niemcy od zaraz w Hamburgu

Opis

Od zaraz myjnia samochodowa działająca w Hamburgu poszukuje osób do fizycznej pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy myciu i kompleksowym sprzątaniu pojazdów klientów. Zakwaterowanie bezpłatne zapewnione dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik myjni samochodowej

Miasto: Hamburg, Niemcy

Pensja: 15,50 euro brutto na godzinę

Rozpoczęcie zatrudnienia: od listopada 2023

Zadania:

Na tym stanowisku będziesz odpowiedzialny za pielęgnację samochodów zgodnie z naszymi wytycznymi i firmowymi standardami. Twoje obowiązki będą obejmować pranie, czyszczenie i konserwację pojazdów, w tym odkurzanie, mycie i polerowanie. Będziesz również odpowiedzialny za czyszczenie karoserii samochodów, usuwanie plam i zabrudzeń, a także pielęgnację felg, opon i innych elementów zewnętrznych. W trakcie pracy będziesz obsługiwać różne urządzenia i maszyny używane w procesie mycia samochodów, zapewniając wysoką jakość usług i satysfakcję klientów.

Wymagania:

Nie wymagamy wcześniejszego doświadczenia – możliwość podjęcia pracy bez wcześniejszych umiejętności. Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana. Doceniamy umiejętność pracy w zespole i dobre umiejętności komunikacyjne. Ważna jest także sprawność fizyczna oraz gotowość do pracy na stojąco przez dłuższy czas. Oczekujemy od Ciebie dokładności i dbałości o szczegóły. Posiadanie prawa jazdy kat. B będzie dodatkowym atutem.

Oferujemy:

Zapewniamy stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę. Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 15,50 euro brutto na godzinę. Praca w pełnym wymiarze godzin oraz stabilne godziny pracy. Dla naszych pracowników dostępne jest bezpłatne zakwaterowanie. Zapewniamy przyjazne i dynamiczne środowisko pracy, a także możliwość zdobycia doświadczenia w branży.

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o przesyłanie aplikacji drogą elektroniczną z załączeniem aktualnego CV ze zdjęciem, zgodą na przetwarzanie danych osobowych w procesie rekrutacyjnym oraz realnym terminem dyspozycyjności.

Prosimy o przemyślane aplikowanie. Nie poszukujemy osób leniwych, które liczą na łatwe i proste pieniądze bez minimalnego wkładu własnego.

Pracodawca nie pobiera żadnych opłat przed wyjazdem do Niemiec.

Nr ref.: fiz/a9/11/23

Nützliche Arbeit Offene Handelsgesellschaft
Klenzestraße 30
80469 München, Bayern

nutzliche-arbeit@workmail.com

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/fizyczna-praca-niemcy-na-myjni-samochodowej-od-zaraz-bez-znajomosci-jezyka-hamburg/

ID ogłoszenia: 772654922a9aa42f

  

ilość wszystkich wyświetleń: 25, dzisiaj: 0

  

Linki sponsorowane

Zostaw odpowiedź

Musisz być zalogowany aby dodać komentarz.

Musisz być zalogowany, aby zapytać się o ogłoszenie.