€ nawet 1600 netto +mieszkanie

Bez języka praca w Niemczech od zaraz przy produkcji części samochodowych w Hanowerze

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hanower
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 3, 2019 04:10

Z bezpłatnym zakwaterowaniem w Hanowerze dostępna od zaraz praca w Niemczech dla Polaków przy produkcji części samochodowych. Zatrudnienie bez znajomości języka niemieckiego również jest możliwe.

Stanowisko: Pracownik produkcji dla branży samochodowej

Miejsce zatrudnienia: Hanower, Niemcy

Pensja: 1250 do 1600 euro netto miesięcznie

Start: od zaraz

Opis zadań:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji części na potrzeby branży samochodowej
  • osoba zatrudniona zajmować się będzie obróbką, a także kontrolą jakości elementów
  • do zadań należeć będzie również konfekcjonowanie i pakowanie
  • inne zadania zlecane przez przełożonego

Oczekiwania:

  • punktualność, odpowiedzialność
  • przykładanie się do obowiązków
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy – na produkcji w branży technicznej, przy obróbce metalu lub materiałów z tworzyw sztucznych itp.
  • preferowane zgłoszenia od grup/par mobilnych
  • możliwość podjęcia pracy w systemie zmianowym

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecko-polską umowę o pracę
  • 40 godzin pracy tygodniowo
  • w późniejszym czasie dla najlepszych możliwość podjęcia pracy bezpośrednio u niemieckiego pracodawcy
  • przejrzyste warunki zatrudnienia
  • na miejscu zorganizowane zakwaterowanie
  • 3 zmianowy system pracy
  • dwie premie na święta i wakacje
  • za pracę na noce i w godzinach nadliczbowych +25%
  • płatne dni świąteczne które wypadają w dni robocze
  • wsparcie rezydenta

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do wysyłania zgłoszeń poprzez źródło.

Krótki link do aplikacji: http://bit.do/fabryka-2019

źródło: https://mg-solutions.es-candidate.com/pl/jobs/description/0/266485/0

ID ogłoszenia: 9045d6da2f4d7a5f