€ 1200-1400 netto + mieszkanie

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji napojów bez języka dla par, Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: sierpień 17, 2018 03:30

Od zaraz poszukiwani pracownicy lub pary do legalnej pracy w Niemczech na produkcji napojów procentowych. Zatrudnienie 2018 bez znajomości języka w Stuttgarcie z zakwaterowaniem bezpłatnym.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Stuttgart, Niemcy

Wynagrodzenie: 10 euro brutto

Opis stanowiska pracy:

  • prosta i łatwa praca produkcyjna przy taśmie
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za układanie, pakowanie i zbieranie zamówień
  • przeprowadzanie kontroli jakości
  • wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco

Oczekiwania:

  • dużą zaletą będzie doświadczenie w podobnej pracy
  • mile widziana komunikatywna znajomość języka niemieckiego lub angielskiego
  • przykładanie się do obowiązków
  • duża precyzja
  • preferowane zgłoszenia od kobiet i par mobilnych

Zapewniamy:

  • za pracę w godzinach nadliczbowych i na noce +25%, praca w niedzielę płatna jest +50%
  • zarobki miesięcznie netto po potrąceniach to od 1200 do 1400 euro
  • pracę zmianową
  • zamieszkanie zorganizowane w pełni umeblowanych kwaterach
  • zatrudnienie na podstawie umowy tymczasowej w wymiarze 40-54 godzin w tygodniu
  • legalną umowę o pracę z drukiem A1, kartą EKUZ, dodatkowym ubezpieczeniem zdrowotnym

Aplikacja:

Drodzy zainteresowani, prosimy o przesyłanie zgłoszeń poprzez poniższą stronę:

Krótki link: http://bit.do/napoje-produkcja

ID ogłoszenia: 3825b75e6db862ef