€ 10,00 - 12,00/h

Bez znajomości języka dla par praca Niemcy od zaraz na magazynie DSV w Krefeld

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Krefeld
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 11, 2020 03:06

Firma DSV odział w Krefeld poszukuje od zaraz osoby oraz pary do pracy w Niemczech na magazynie. Zatrudnienie bez znajomości języka przy zbieraniu zamówień z pomocą skanera, pakowaniu, przygotowaniu wysyłek. Zakwaterowanie na miejscu zapewnione przez pracodawcę.

DSV Solutions z siedzibą w Pęcicach dynamicznie się rozwija. Zatrudniamy ponad 400 fantastycznych pracowników, a ta liczba wciąż wzrasta.

Logistyka kontraktowa to nasza specjalność.

Zatrudniamy w obszarach zarządzania operacjami magazynowymi, administracji procesów magazynowych, kontroli zapasów oraz działów wspierających nasze operacje takich jak kontroling finansowy, jakość, IT, HR.

Aktualnie prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik magazynowy / Magazynier

Miejsce pracy: Krefeld – Niemcy | Nr Ref. S/PM/DE/012020

ZADANIA:

Zbieranie, kompletacja zamówień, rozwożenie towaru, pakowanie.
Praca na scanerze.
Kontrola zamówień.
Obsługa wózka niskiego / wysokiego składowania dla osób z uprawnieniami w zależności od kwalifikacji.

DOŁĄCZ DO NAS JEŚLI…

cechuje Cię chęć, duże zaangażowanie i dyspozycja do podjęcia pracy jak najszybciej,
posiadasz doświadczenie w pracy jako pracownik magazynowy, w logistyce, praca ze skanerem itp.,
jesteś gotowy do rozpoczęcia pracy od zaraz,
nie wymagamy znajomości języka,
praca również dla par.

NASZA OFERTA:

Umowa o pracę z Polski na A1, praca dla DSV bez pośredników!
Atrakcyjne zarobki 10 – 12 Eur brutto / h w zależności od kwalifikacji i doświadczenia + dodatki.
Praca na długi okres czasu.
Stabilne i gwarantowane godziny pracy.
Pomoc i wsparcie koordynatora z Polski, formalności po naszej stronie.
Gwarantujemy zakwaterowanie w bliskiej odległości od pracy lub dofinansowanie w przypadku własnego zakwaterowania.
Dojazd do pracy zagwarantowany.
„Polecaj i zarabiaj” – poleć pracownika do pracy a na tym zyskasz.

Link do aplikacji:

ID ogłoszenia: 9945e41e508d0ad3