€ 1360 Netto "na rękę"

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech w sortowni kurierskiej od zaraz, Kassel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kassel
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Listopad 27, 2020 4:20 am

W sortowni kurierskiej z Kassel do podjęcia dla pracowników fizycznych od zaraz legalna praca w Niemczech bez znajomości języka przy załadunku, rozładunku i sortowaniu przesyłek.

Zeitmann jest liderem wśród agencji rekrutujących pracowników na rynek niemiecki. Istniejemy od 2011 i co roku dzięki nam pracę w Niemczech znajduje kilka tysięcy osób. Służymy wieloletnim doświadczeniem i kompleksowym wsparciem od pierwszego do ostatniego dnia zatrudnienia.

Obecnie dla naszego niemieckiego Klienta poszukujemy zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Pracownik sortowni bez niemieckiego -zmiana nocna (Niemcy)

Obowiązki:

rozładunek i załadunek kontenerów z paczkami
odpowiednie zabezpieczenie i składowanie przesyłek wg ustalonego klucza
skanowanie paczek skanerem ręcznym

Wymagania:

gotowość do rozpoczęcia pracy od zaraz
gotowość do pracy na zmianie nocnej
mile widziane osoby z własnym samochodem

Oferujemy:

wynagrodzenie – ok. 1360€ netto (przy 160h/miesiąc oraz pracy na nocnej zmianie)
brak “Zeitkonta” – wszystkie przepracowane godziny są wypłacane
zatrudnienie na umowie o pracę na niemieckich warunkach
mieszkanie zapewnione, koszt 50 euro miesięcznie
możliwość pobierania zaliczek
wsparcie naszych polskojęzycznych konsultantów przez cały okres trwania umowy
wsparcie w załatwianiu formalności w Niemczech
ubezpieczenie

Wyślij do nas swoje CV z aktualnym zdjęciem, a my skontaktujemy się z Tobą.

Masz pytania? Zadzwoń do nas! Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach 9-17 pod numerami tel.

+48 12 661 64 00
+48 519 850 962
+48 786 150 842
+49 305 679 69 60

źródło: zeitmann.pl/formpl/job/pracownik-sortowni-bez-niemieckiego-zmiana-nocna-niemcy-4/

ID ogłoszenia: 3505fbc432ea03be