€ 2400-3600

Oferta pracy w Niemczech na budowie bez języka remonty i wykończenia Gießen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gießen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: maj 15, 2018 04:55

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na budowie dla chętnych be z znajomości języka. Zatrudnienie od zaraz w firmie z Gießen przy remontach i wykończeniach “pod klucz”.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Pensja miesięczna: 2400 do 3600 euro

Lokalizacja: Gießen i okolice, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • jest to praca na budowie polegająca na wykonywaniu remontów i wykończeń wnętrz pod tzw.”klucz”

Oczekiwania:

  • przynajmniej 5 lat doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • aktywna praca przy remontach i wykończeniach oraz umiejętność wykonywania takowych zadań
  • fachowość
  • zdolność do pracy w grupie
  • własna działalność gospodarcza – gewerbe

Zapewniamy:

  • bardzo dobre warunki finansowe
  • miejsce zamieszkania zorganizowane odpłatnie
  • zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia z opcją podjęcia stałej pracy w Niemczech

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o przesłanie zgłoszenia mailowo z załączeniem dokumentów aplikacyjnych, na adres:

  • wie@wohnen-in-eleganz.de

Kontakt telefoniczny dostępny jest pod numerem: 0049 15111816422

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-w-niemczech-bez-jezyka-na-budowie-przy-remontach-wykonczeniach-giesen/

ID ogłoszenia: 9445af9e45143250