€ 9,27/h brutto + dodatki

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz przy pakowaniu słodyczy, Gotha 2018

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Gotha
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 16, 2018 01:16

Od zaraz do podjęcia ciekawa praca w Niemczech dla Polaków bez znajomości języka przy pakowaniu słodyczy w firmie z miejscowości Gotha. Zakwaterowanie zapewnia pracodawca na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji

Miejsce zatrudnienia: Gotha, Lipsk – Niemcy

Wynagrodzenie: 9,27 na godzinę pracy euro brutto

Termin: rozpoczęcie od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie z branży logistycznej
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie pakowanie słodyczy oraz innych artykułów spożywczych

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • atutem będzie posiadanie uprawnień na wózki widłowe
  • szybkość, energiczność
  • znajomość języka niemieckiego nie jest konieczna aczkolwiek będzie mile widziana

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • pracę w systemie zmianowym i dodatek +25%
  • dwie premie w ciągu roku – urlopową i na święta
  • możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • płatne zakwaterowanie zapewnione na miejscu
  • odpłatny przejazd do pracy

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, aplikować można poprzez źródło lub telefonicznie, pod numerem:

+48 757718458; +48 508 530 100

Dzwonić można w godzinach od 9:00 do 16:00.

źródło: www.pracujnaprodukcji.pl

ID ogłoszenia: 9135bedb34507c10