€ od 15,00€/h +zakwaterowanie

Dla par od zaraz dam fizyczną pracę w Niemczech bez języka sortowanie odzieży, Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: grudzień 8, 2023 02:48

Również dla par w firmie z Augsburga do podjęcia od zaraz fizyczna praca w Niemczech bez znajomości języka, polegająca na sortowaniu odzieży używanej. Zakwaterowanie dla pracowników zapewnione na miejscu bez dodatkowych opłat.

Stanowisko: Pracownik fizyczny – sortowacz odzieży używanej

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Lokalizacja: Augsburg, Niemcy

Pensja: 15 euro brutto na godzinę pracy

Wakaty: 6

Zakres obowiązków:

  • Dokładne uporządkowanie ubrań według odpowiednich kategorii oraz precyzyjna segregacja zgodnie z wytycznymi.
  • Staranne monitorowanie jakości i stanu odzieży, wykrywanie wszelkich uszkodzeń lub elementów, które nie spełniają standardów do dalszego użytku.
  • Zapewnienie utrzymania wysokich standardów czystości i higieny na stanowisku pracy.
  • Ścisłe przestrzeganie ustalonych procedur i wytycznych dotyczących sortowania oraz przechowywania odzieży.

Wymagania:

  • Zaangażowanie w wykonywanie zadań fizycznych oraz wykonywanie rutynowych obowiązków.
  • Umiejętność koncentracji na szczegółach i precyzyjne wykonywanie powierzonych zadań.
  • Szybkość i efektywność w segregowaniu różnych elementów.
  • Dobra kondycja fizyczna i możliwość pracy w pozycji stojącej przez dłuższe okresy.
  • Brak reakcji alergicznych i uczuleń.
  • Znajomość bieżących trendów w modzie i popularnych marek będzie dodatkowym atutem.
  • Chęć ciągłego rozwoju zawodowego i gotowość do nauki.
  • Znajomość języka niemieckiego nie jest wymagana.

Oferujemy:

  • Pełnoetatowa umowa o pracę zgodna z niemieckimi standardami zatrudnienia.
  • Stabilne zatrudnienie w renomowanej firmie specjalizującej się w przetwarzaniu odzieży w celu jej ponownego wykorzystania.
  • Wynagrodzenie w wysokości 15 euro brutto za każdą przepracowaną godzinę.
  • Perspektywy rozwoju zawodowego i możliwość awansu wewnętrznego.
  • Bezpłatne zakwaterowanie dla pracowników na miejscu.
  • Możliwość pracy na jednej zmianie dla par.
  • Profesjonalne szkolenie z zakresu segregacji i sortowania odzieży.

Aplikacja:

Wszystkich zainteresowanych zapraszamy do wysyłania aplikacji za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Wiadomość e-mail z załączeniem CV oraz LM z podaniem aktualnych danych kontaktowych oraz zapisem o zgodzie na przetwarzanie danych osobowych należy przesłać na adres:

zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sortowanie odzieży używanej 12/2023″

Zuver GmbH – Vermittlungsagentur
Müller-Breslau-Straße 11
45130 Essen

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-fizyczna-praca-w-niemczech-dla-par-bez-jezyka-sortowanie-odziezy-uzywanej-augsburg/

ID ogłoszenia: 7256572343351eb4