€ 11,50 euro brutto/h

Bez znajomości języka dam pracę w Niemczech od zaraz Hanower produkcja soków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hannover
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 13, 2017 04:18

Ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji soków naturalnych. Zatrudnienie w fabryce z Hanoweru dla Polaków bez znajomości języka. Oferta od zaraz do podjęcia z zakwaterowaniem odpłatnie zapewnionym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcyjny
Zarobki: 11,50 euro brutto na godzinę pracy
Miejscowość: Hannover, Niemcy
Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • obsługiwanie prostych maszyn produkcyjnych do wyciskania/tłoczenia soków owocowych i warzywnych
  • sortowanie owoców i warzyw
  • przestrzeganie najwyższych norm jakościowych
  • inne zadania zlecane na bieżąco, np: pakowanie gotowych soków do skrzynek, paletowanie, etykietowanie

Wymagania:

  • mile widziane doświadczenie w pracy na produkcji spożywczej
  • dostępność od zaraz
  • mile widziane osoby z własnym prawem jazdy i samochodem – prosimy wspomnieć o tym w wiadomości aplikacyjnej
  • odpowiedzialność, punktualność, zaangażowanie, wydajność

Oferujemy:

  • pracę od poniedziałku do piątku w stałych godzinach od 8:00 do 16:00
  • zakwaterowanie odpłatne w pensjonacie, znajdującym się niedaleko zakładu, koszt miesięczny to około 200-250 euro od osoby
  • gruntowne przeszkolenie pracownicze
  • możliwość podjęcia długotrwałej współpracy
  • opieka polskojęzycznego współpracownika
  • osoby rzetelnie wywiązujące się ze swoich zadań będą odpowiednio premiowane

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfachlosungen-cv@germanymail.com z dopiskiem: „Produkcja soków naturalnych, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 71458eaace4e9c3b