€ 8,50 euro brutto/h

Niemcy praca bez języka od zaraz Kolonia na linii produkcyjnej pakowanie kosmetyków

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kolonia
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: Marzec 24, 2015 1:38 am

Propozycja podjęcia pracy w Niemczech od zaraz na linii produkcyjnej przy pakowaniu kosmetyków. Zatrudnienie w fabryce z Kolonii bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków

Termin: od zaraz

Lokalizacja: Kolonia, Niemcy

Stawka godzinowa: 8,50 euro brutto za godzinę pracy

Opis stanowiska:

  • Praca w dużym zakładzie produkującym kosmetyki.
  • Osoba zatrudniona zobowiązana będzie do zdejmowania kosmetyków z taśmy produkcyjnej i wkładania ich do kartonów.
  • Pracownik będzie kontrolował jakość i sprawdzał zamknięcia buteleczek.
  • Wszelkie błędy należy zgłaszać managerowi.

Oczekiwania:

  • możliwość wyjazdu od zaraz na minimum pół roku
  • preferowane osoby z doświadczeniem w pracy na produkcji
  • dobre zorganizowanie, obowiązkowość
  • szybkość w wykonywaniu zadań
  • zręczność
  • systematyczność
  • sumienne wykonywanie powierzonych zadań

Oferujemy:

  • zatrudnienie od zaraz na pełnych niemieckich warunkach
  • umowę niemiecką na okres 6 miesięcy
  • ubezpieczenie oraz odprowadzanie składek
  • dla chętnych możemy pomóc zorganizować miejsce zamieszkania
  • pomoc polskojęzycznego managera

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pakowanie kosmetyków bez języka. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 67955108b216ef92

4 komentarze na “Niemcy praca bez języka od zaraz Kolonia na linii produkcyjnej pakowanie kosmetyków”

  1. WITAM! Wraz z dziewczyną jesteśmy zainteresowani. Pracowaliśmy przy pakowaniu kosmetyków, części do Mercedesa oraz warzyw. Język angielski opanowany w 100% zaś niemiecki w minimalnie komunikatywnym. Interesuje nas dłuższy okres pracy, gdyż myślimy nad stałym pobytem w DE.

  2. Witam. Wraz z koleżanką jesteśmy bardzo zainteresowane ofertą pracy . Gotowość do pracy od zaraz. W ubiegłym roku przez 7 miesięcy pracowałam we Francji. Kont, telefoniczny 723726846 E-mail patrycja2000-1965wp.pl

  3. Witam. Jestem zainteresowany oferta pracy na dłużej z kolegą.
    Pracowaliśmy w tamtym roku na zbiorach w Niemczech.
    Obecnie nie mamy pracy w Polsce.
    Jesteśmy dyspozycyjni do ciężkiej pracy i gotowi od zaraz.
    Numer kontaktowy: 693084505

  4. Jestem zainteresowana ofertą pracy, proszę o kontakt: 695923006