€ ok. 10 euro brutto/h

Praca Niemcy na budowie dla pomocników przy rozbiórkach bez języka Bremen

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bremen
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: kwiecień 8, 2015 11:54

Firma budowlana z Bremen zatrudni Polaków do fizycznej pracy w Niemczech bez znajomości języka niemieckiego. Oferta z Bremen dla pomocników przy rozbiórkach.

Stanowisko: Pomocnik budowlany

Lokalizacja: Bremen

Zarobki: ok. 10 euro brutto/h plus zakwaterowanie i dieta dzienna

Opis zadań:

  • Do zadań pracownika należeć będzie pomoc przy rozbiórkach i wykonywanie zadań samodzielnie.
  • Zadania: skuwanie płytek ze ścian i podłóg, zrywanie podłóg, zdejmowanie framug, demontaż okien i drzwi, wynoszenie gruzu.
  • Inne prace budowlane przy rozbiórkach.

Wymagania:

  • duże zdyscyplinowanie, samozaparcie
  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zaświadczenie o niekaralności
  • ok 2 letnie doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • doskonałe zorganizowanie
  • zdolność do wykonywania zadań samodzielnie oraz pracy w grupie

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego brygadzisty
  • bezpłatne zakwaterowanie w hotelu robotniczym
  • zapewnione narzędzia, materiały oraz uniform służbowy
  • dodatkowe ubezpieczenie
  • praca na podstawie legalnej umowy niemieckiej
  • atrakcyjne zarobki
  • pomoc w procesie rekrutacji i kwestiach organizacyjnych

Aplikacja:
Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy: einfach-losungen@germanymail.com z dopiskiem: „Pomocnik budowlany przy rozbiórkach. Imię, nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.
Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy.

ID ogłoszenia: 2205524fe7ee51c6

13 komentarzy na “Praca Niemcy na budowie dla pomocników przy rozbiórkach bez języka Bremen”

  1. witam jestem zainteresowany pracowałem juz w niemczech na podobnych stanowiskach prosze o kontakt 889657979 lub rafal3456@poczta.onet.pl chec wyjazdu od zaraz

  2. Zbigniew Kluska na kwiecień 9, 2015 @ 21:30

    Zbigniew Kluska mam 47 lat z zawud wuczony zbrojarz mam doświadczenie w pracy wyburzenia i skuwanie płytek tynków jestem zainteresowany pracom w tej firmie muj telefon 661670198

  3. Wiesław Płaszewski na kwiecień 12, 2015 @ 09:44

    Wiesław Płaszewski. Mam 44 lata. Jestem zainteresowany ofertą pracy. Proszę o kontakt nr tel. 606-578-624 lub email tomaszplaszewski@gmail.com

  4. Witam
    Pracowałem 3 lata na budowie jako murarz, zbrojarz, brukarz. Mam 26 lat, bez nałogów, bardzo dobra sprawność fizyczna. tel 517 557 793

  5. Witam serdecznie. Mam na imie Marcin i mam 20lat. Jestem zainteresowany ta praca. Moge podjac od zaraz. Pracowalem juz na takim stanowisku i jestem gotowy podjac ta prace. Moj nr 791193431

  6. sebastian zgrzywa na kwiecień 14, 2015 @ 17:06

    Witam! Mam 44 lata pracowalem przy rozbiorkach i przy budowie domu rodziny i mojego Do niemiec jezdzilem busami wozilem polakow do pracy mam 182 cm wzrostu waga ponad 100 kilo , chetny do pracy od zaraz

  7. witam ja lat 36 praktyka 3,5roku w holandi na rozbiorkach jestem zainteresowany oferta pracy mój nr 0048884220750 prawo jazdy b vca samochod osobowy pozdrawiam

  8. jacek jestem zainteresowany praca kilka lat pracowałem e niemczech znam jezyk

    wykonywałem prace na budowach a takze na wysokich napieciach jako pomocnik .mam tez doswiadczenie przy budowie ekranow akustycznych prosze o kontakt 692511257 lub na bercik1000@o2.pl

  9. Jestem Janusz mam 46 lat pracowałem przy rozbiórkach i przy budowie różnych obiektów w Niemczech mam 10 letnie doświadczenie.Do Niemiec jeździłem busami woziłem tez ludzi.
    Nr.887185246

  10. Pracowalem na budowach,przy rozbiurkach w holandi,i w polsce,rowniez monter konstrukcji stalowych..tel 729307966 lub 572182241

  11. Witam! Mieszkam w Bremen, poszukuje pracy fizycznej, mam 21 lat, bez doświadczenia jednak szybko się uczę i nie powinno być problemów.

  12. Witam jestem zainteresowany pracą na tym stanowisku mam 28 lat jestem silny posiadam doświadczenie budowlane jestem gotowy do wyjazdu od zaraz 603721580