€ do uzgodnienia

Bez języka sezonowa praca w Niemczech przy zbiorze malin od zaraz 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Niemcy
  • Opublikowany: Lipiec 26, 2019 2:58 am

Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorze malin. Zatrudnienie 2019 dla Polaków bez znajomości języka i doświadczenia na sezon br.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy zbiorze malin

Lokalizacja: Niemcy

Pensja: do uzgodnienia

Start: od zaraz

Okres zatrudnienia: początkowo na 4 tygodnie, dla najlepszych możliwość przedłużenia i pozostania na zbiór malin jesiennych

Zakres zadań:

  • fizyczna praca przy zbiorze owoców miękkich – malin

Wymagania:

  • sumienność, zorganizowanie, pracowitość
  • dostępność od zaraz
  • pełna samodzielność

Zapewniamy:

  • miejsce zamieszkania
  • ubezpieczenie pracownicze
  • zatrudnienie na podstawie sezonowej umowy
  • pracę na 4 tygodnie z opcją przedłużenia i pozostania na miejscu do zbioru maliny jesiennej

Aplikacja:
Drodzy kandydaci, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerami: 667280336, 721125477

Prosimy wyłącznie o kontakt osoby poważne i zdecydowane.

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-przy-zbiorze-malin-bez-znajomosci-jezyka-2019/

ID ogłoszenia: 6985d3a19e801ebf