€ 9,35/h

Bez języka sezonowa praca w Niemczech od zaraz w ogrodnictwie przy kwiatach, pomidorach Emsbüren

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Emsbüren
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: czerwiec 26, 2020 03:29

Oferujemy od zaraz zatrudnienie w Emsbüren przy kwiatach i pomidorach. Ogłoszenie sezonowej pracy w Niemczech 2020 bez znajomości języka i doświadczenia.

Stanowisko: Pracownik sezonowy przy kwiatach i pomidorach

Lokalizacja: Emsbüren, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: 9,35 € brutto/h

Obowiązki:

  • jest to praca w ogrodnictwie przy kwiatach oraz pomidorach
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za sadzenie roślin, dbanie o odpowiednie nawadnianie, pakowanie oraz przygotowywanie do wysyłki
  • do zadań należy obsługiwanie maszyn do sadzenia i wykonywanie prac na platformie
  • pracownik będzie również zajmował się pomidorami – zbiorem, ścinką liści itp.

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • gotowość do pracy również w weekendy
  • elastyczność

Oferujemy:

  • możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech na wiele miesięcy
  • zatrudnienie od zaraz
  • pracę 8 godzin dziennie od poniedziałku do soboty
  • na miejscu zapewnione zakwaterowanie w 2 osobowych pokojach z własna łazienką i kuchnią za 7 euro dziennie od osoby

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego w godzinach od 8:00 do 16:00 pod numerem:

  • 049-5903-93 553-25

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/sezonowa-praca-niemcy-w-ogrodnictwie-bez-jezyka-przy-kwiatach-pomidorach-od-zaraz-emsburen/

ID ogłoszenia: 3255eef2cb13f54d