€ 1700 netto+zakwaterowanie

Bez języka na budowie dam pracę w Niemczech od zaraz przy regipsach Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Doświadczenie: wymagane
  • Opublikowany: czerwiec 16, 2020 04:36

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na budowie przy regipsach. Zatrudnienie w Berlinie dla budowlańców bez znajomości języka przy montażu sufitów podwieszanych i ścianek działowych (sucha zabudowa KG).

Stanowisko: Pracownik budowlany – Monter regipsów

Miejsce zatrudnienia: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 1700 euro netto miesięcznie

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca na budowie polegająca na montowaniu płyt K-G
  • zadania polegać będą na stawianiu stelaży, ścianek i montowaniu sufitów podwieszanych
  • inne prace wykończeniowe – szpachlowanie, szlifowanie, malowanie, gładzenie

Oczekiwania:

  • dyspozycyjność od zaraz
  • atutem będzie czynne prawo jazdy kat.B
  • doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku

Zapewniamy:

  • zatrudnienie na podstawie niemieckiej umowy o pracę, podpisanej bez pośredników
  • bardzo dobre zarobki w wysokości 1700 euro netto miesięcznie
  • opcja pracy w godzinach nadliczbowych
  • ubezpieczenie
  • świadczenia socjalne – w tym również na dziecko
  • na miejscu zorganizowanie zakwaterowanie
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

  • 0048609007759

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/praca-niemcy-w-budownictwie-bez-jezyka-przy-regipsach-monter-plyt-kartonowo-gipsowych-berlin/

ID ogłoszenia: 825ee75260d551e