€ 10-12/h

Budownictwo praca w Niemczech przy remontach i wykończeniach bez języka Salzwedel

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Salzwedel
  • Opublikowany: czerwiec 19, 2018 05:35

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech 2018 bez znajomości języka przy wykończeniach i remontach. Zatrudnienie na budowie ze Salzwedel od zaraz dla budowlańców z doświadczeniem.

Stanowisko: Pracownik budowlany

Miasto: Salzwedel, Niemcy

Pensja: od 10 do 12 euro na godzinę pracy

Zakres zadań:

  • jest to praca budowlana przy remontach i wykończeniach
  • osoba zatrudniona będzie zajmować się montażem ścianek działowych, pracą przy białym montażu wyposażeń łazienek
  • obowiązkiem będzie układanie płytek, fugowanie, silikonowanie
  • inne zadania jak szpachlowanie, malowanie i prace hydrauliczne

Oczekiwania:

  • posiadanie doświadczenia w pracy na analogicznym stanowisku
  • rzetelne wywiązywanie się z powierzonych zadań
  • mile widziana znajomość angielskiego lub niemieckiego komunikatywnie
  • bycie na własnej działalności gospodarczej – konieczność ze względu na rozliczanie się na podstawie faktur

Zapewniamy:

  • pracodawca zapewnia zakwaterowanie a także przejazdy
  • darmowe szkolenia
  • solidne warunki zatrudnienia
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, zapraszamy do kontaktu telefonicznego, pod numerem:

48694947352

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/na-budowie-praca-w-niemczech-bez-jezyka-remoty-wykonczenia-salzwedel-od-zaraz/

ID ogłoszenia: 7775b2802894a9d4