€ 13,50/h brutto

Bez języka praca w Niemczech przy sprzątaniu autobusów od zaraz Düsseldorf

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Düsseldorf
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: luty 8, 2019 06:24

Atrakcyjna oferta pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu autobusów i tramwajów. Zatrudnienie w zajezdni z Düsseldorf bez znajomości języka dla sprzątaczek lub sprzątaczy.

Stanowisko: Personel sprzątający

Lokalizacja: Düsseldorf, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zakres zadań:

  • oferta dotyczy pracy na zmianie nocnej przy sprzątaniu tramwajów i autobusów w zajezdni
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie odkurzanie, odkażanie, wynoszenie odpadów, pranie tapicerki, mycie szyb od wewnątrz

Oczekiwania:

  • możliwość pracy w godzinach nocnym
  • dyspozycyjność od zaraz
  • wysoka sprawność fizyczna
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań
  • szybkość w przyswajaniu wiedzy
  • pełna samodzielność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę
  • możliwość podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie od 150 do 250 euro miesięcznie – kwota zależna od standardu kwatery

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą pracy w Niemczech, proszone są o przesłanie zgłoszenia poprzez adres:

  • dringende@europe.com z dopiskiem w tytule: Sprzątanie autobusów Düsseldorf 02/19

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-oferta-pracy-w-niemczech-od-zaraz-sprzatanie-autobusow-dusseldorf/

ID ogłoszenia: 5725c5c9dec5fb29