€ od 10/h netto

Od zaraz Niemcy praca na budowie przy rozbiórkach bez znajomości języka Ulmet

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulmet
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: wrzesień 9, 2022 01:47

Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz dla budowlańców bez znajomości języka. Zatrudnienie w rejonie Ulmet na budowie przy rozbiórkach. Bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane jest na miejscu dla pracowników.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy rozbiórkach

Lokalizacja: Ulmet, Niemcy

Pensja: 10 euro netto + bezpłatne zamieszkanie

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • fizyczna praca na budowie przy rozbiórkach budowlanych
  • do zadań należeć będzie samodzielne obsługiwanie elektronarzędzi, wyburzanie ścian, sortowanie odpadów, demontaż okien, drzwi itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • rzetelne wypełnianie obowiązków
  • dobra kondycja fizyczna
  • znajomość języka niemieckiego będzie mile widziana aczkolwiek nie jest konieczna
  • umiejętność obsługiwania elektronarzędzi

Oferujemy:

  • pracę w wymiarze 55-60 godzin w tygodniu
  • bezpłatne zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę
  • uczciwe zarobki w wysokości od 10 euro netto na godzinę pracy
  • ubezpieczenie zdrowotne
  • niemiecką umowę o pracę
  • pełen etat

Aplikacja:

Zgłoszenia można przesłać poprzez stronę:

Możliwość kontaktowania się telefonicznie, pod numerem: +48 600 516 490

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/bez-jezyka-dam-prace-w-niemczech-przy-rozbiorkach-na-budowie-od-zaraz-ulmet/

ID ogłoszenia: 6196319a725147d9