€ 13-16/h brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz sprzątanie kliniki stomatologicznej Stuttgart

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Stuttgart
  • Znajomość języka: podstawowa
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Maj 1, 2020 4:51 am

Atrakcyjna praca w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu kliniki stomatologicznej. Zatrudnienie 2020 w Stuttgarcie dla sprzątaczek bez znajomości języka niemieckiego.

Stanowisko: Sprzątacz, sprzątaczka

Lokalizacja: Stuttgart, Niemcy

Pensja: od 13 do 16 euro brutto na godzinę pracy

Liczba miejsc do obsadzenia: 4, jedna osoba musi komunikatywnie porozumiewać się w języku niemieckim

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • praca przy sprzątaniu oraz odkażaniu dużej kliniki stomatologicznej (gabinetów, laboratorium, pracowania RTG)
  • do zadań osoby zatrudnionej będzie należało odpowiednie przechowywanie odpadów, włączanie lamp bakteriobójczych, mycie podłóg, wycieranie blatów, sprzątanie łazienek itp.

Wymagania:

  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • mile widziane doświadczenie w pracy przy sprzątaniu klinik, przychodni i innych placówek medycznych
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • umiejętność pracy w grupie
  • odpowiedzialność
  • zdolność do pracy według surowych zasad BHP

Zapewniamy:

  • atrakcyjne zarobki wypłacane na czas
  • płatny urlop
  • pracę w systemie dwuzmianowym
  • uniform służbowy
  • rzetelne szkolenie pracownicze
  • pomoc w szukaniu taniego miejsca zamieszkania
  • opieka rezydenta polskiego pochodzenia
  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę

Aplikacja:

Osoby zainteresowane powyższą ofertą proszone są o przesłanie zgłoszenia z CV oraz LM na adres:

  • zuver-pl@inbox.eu z dopiskiem: „sprzątanie kliniki 04/2020″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-niemcy-praca-bez-znajomosci-jezyka-przy-sprzataniu-kliniki-stomatologicznej-stuttgart/

ID ogłoszenia: 2715eaaed063b153