€ 9,96/h +zakwaterowanie

Dla par praca w Niemczech bez języka przy pakowaniu artykułów od zaraz, Badenia-Wirtembergia 2020

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Badenia-Wirtembergia
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: marzec 20, 2020 05:07

Zakład z Badenii-Wirtembergii poszukuje od zaraz pakowaczy lub par do pracy w Niemczech. Zatrudnienie bez znajomości języka przy pakowaniu artykułów na linii produkcyjnej.

Stanowisko: Pracownik produkcji – pakowacz

Miejsce zatrudnienia: Badenia-Wirtembergia, Niemcy

Pensja: 9,96 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w firmie produkcyjnej przy pakowaniu produktów
  • obowiązkiem będzie również paletowanie towarów, a także obsługiwanie różnego rodzaju urządzeń i maszyn produkcyjnych

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • solidność
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w pracy na produkcji – warunek obowiązkowy
  • zdolność do pracy w grupie

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • zatrudnienie dla par
  • wsparcie koordynatora Polaka przez cały okres zatrudnienia
  • pensję wypłacaną terminowo
  • opłacone zakwaterowanie zorganizowane na miejscu
  • zatrudnienie na podstawie polskiej umowy o pracę

Aplikacja:
Szanowni zainteresowani, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez źródło.

źródło: www.pracuj.pl/praca/pracownik-produkcji-badenia-wirtembergia,oferta,7448304

ID ogłoszenia: 2925e741ad1b1e9c