€ 13,50/h brutto

Bez języka praca w Niemczech od zaraz pakowanie kosmetyków samochodowych w Ulm

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ulm
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: Długoterminowo
  • Opublikowany: luty 7, 2023 01:48

Firma produkcyjna z Ulm poszukuje pakowaczy od zaraz do pracy w Niemczech. Zatrudnienie 2023 bez znajomości języka przy pakowaniu kosmetyków samochodowych, schodzących z linii produkcyjnej. Zakwaterowanie dla pracowników możliwe na miejscu – odpłatnie.

Stanowisko: Pakowacz kosmetyków samochodowych

Miejsce zatrudnienia: Ulm, Niemcy

Pensja: 13,50 euro brutto na godzinę pracy

Termin: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji profesjonalnych kosmetyków samochodowych
  • zadania wykonywane będą przy linii produkcyjnej w szybkim tempie
  • obowiązkiem będzie kontrola jakości oraz pakowanie kosmetyków gotowych

Oczekiwania:

  • zręczność, sprawność
  • samodyscyplina
  • gotowość do pilnego podjęcia pracy w Niemczech
  • zaangażowanie, sumienność
  • punktualność

Zapewniamy:

  • odpłatne zamieszkanie w cenie 250 euro miesięcznie od osoby
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • komplet odzieży pracowniczej
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze godzinowym
  • stałą pracę w Niemczech dla najlepszych
  • niemiecką umowę o pracę na 3 miesiące z opcją przedłużenia

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem pakowanie auto-kosmetyków Ulm 2023

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 48263e1301356d1d

Linki sponsorowane