€ 13,50/h brutto

Praca Niemcy od zaraz bez znajomości języka na produkcji deserów fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Długość umowy: pół roku
  • Opublikowany: wrzesień 28, 2021 2:43 am
  • Wygasa: 3 dni, 6 godzin

Oferujemy zatrudnienie od zaraz w fabryce mrożonek z Berlina na produkcji deserów. Ogłoszenie pracy w Niemczech dostępne dla chętnych bez znajomości języka i doświadczenia – rzetelne przeszkolenie zapewnione jest na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: obowiązuje stawka godzinowa 13,50 euro brutto (na to składa się 12,50 € stawki godzinowej + 1 € dodatku za pracę w chłodni)

Liczba miejsc do obsadzenia: 12

Opis stanowiska pracy:

  • zatrudnienie w fabryce spożywczej dań mrożonych – praca w warunkach chłodniczych!
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie wykonywanie zadań przy linii produkcyjnej, pakowanie, etykietowanie, obsługa urządzeń produkcyjnych, pilnowanie ciągłości itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w grupie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • rzetelne przestrzeganie zasad BHP do pracy z żywnością
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • solidność, sumienność, zaangażowanie
  • samodzielność
  • dostępność na pół roku

Zapewniamy:

  • przeszkolenie pracownicze
  • niemiecką umowę o pracę
  • zatrudnienie na pół roku
  • darmowe zamieszkanie zapewnione na miejscu
  • wysokie wynagrodzenie wypłacane terminowo
  • opiekę koordynatora polskiego pochodzenia
  • system zmianowy
  • ubezpieczenie
  • możliwość pobierania zaliczek
  • opiekę rezydenta polskiego pochodzenia
  • odzież roboczą i środki ochrony indywidualnej

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, październik 2021/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 576151ff3751b61