€ 13,50/h brutto

Od zaraz dam pracę w Niemczech na produkcji deserów bez znajomości języka fabryka Berlin

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Berlin
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: grudzień 21, 2021 02:31

Oferta pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji deserów mrożonych. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Berlina z bezpłatnym zakwaterowaniem zorganizowanym na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji deserów mrożonych

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Miejscowość: Berlin, Niemcy

Wynagrodzenie: 13,50 euro brutto na godzinę pracy – na to składa się stawka godzinowa 12,50 + dodatek za pracę w warunkach chłodniczych

Termin: od zaraz

Obowiązki:

  • zatrudnienie w fabryce na produkcji deserów mrożonych
  • zakład posiada wdrożone najwyższe normy BHP w związku z okresem pandemii
  • konieczne jest przestrzeganie zasad, sumienne wypełnianie zadań polegających na kontroli jakości, pakowaniu, obsłudze maszyn, dbaniu o ciągłość

Oczekiwania:

  • gotowość do podjęcia pracy na najbliższe pół roku
  • możliwość pracy w grupie
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • mile widziane doświadczenie w podobnej pracy
  • samodzielność, odpowiedzialność, punktualność

Zapewniamy:

  • zatrudnienie w systemie zmianowym
  • gruntowne szkolenie pracownicze
  • liczne szkolenia dodatkowe podnoszące kompetencje – w zależności od potrzeby
  • umowę o pracę na pół roku
  • świadczenia socjalne
  • bardzo dobre wynagrodzenie wypłacane w ustalonym terminie
  • odzież roboczą
  • pomoc rezydenta polskiego pochodzenia
  • możliwość pobierania zaliczek

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja deserów, grudzień 2021/Berlin

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 55061c0c6bfeeddb