€ od 12,85/h brutto

Dla par dam pracę w Niemczech bez języka od zaraz na produkcji batonów Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: Wrzesień 1, 2020 2:53 am

Aktualne ogłoszenie pracy w Niemczech na produkcji batonów. Zatrudnienie od zaraz w fabryce z Augsburga dla par również bez znajomości języka i doświadczenia zawodowego.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Pensja: od 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od września 2020

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Obowiązki:

  • praca w dziale przygotowującym masy smakowe
  • osoba zatrudniona na tym stanowisku przez pierwszych kilka dni przejdzie gruntowne szkolenie pracownicze
  • zadania przydzielane są w zależności od aktualnego zapotrzebowania, np: pakowanie, dbanie o ciągłość, dostarczanie składników, pilnowanie jakości itp.

Oczekiwania:

  • dostępność od zaraz
  • chęć podjęcia stałego zatrudnienia
  • umiejętność pracy pod presją
  • mile widziane doświadczenie w pracy na analogicznym stanowisku
  • preferowane wykształcenie gastronomiczne
  • zdolność do pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych zadań

  • zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowę o pracę na okres próbny z opcją podjęcia długotrwałego zajęcia
  • odpłatne zakwaterowanie w cenie 300 euro miesięcznie od pary + niezależnie koszt za media
  • uniform służbowy
  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw urzędowych
  • wdrożenie w obowiązki
  • ubezpieczenie pracownicze
  • świadczenia socjalne – w tym np.:  Kindergeld

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 8675f4d578aaa726