€ od 15,50/h brutto

Dla par Niemcy praca bez znajomości języka na produkcji foteli samochodowych od zaraz Ingolstadt

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Ingolstadt
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: lipiec 12, 2022 01:37

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech na produkcji foteli samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Ingolstadt dla par również bez znajomości języka. Pracodawca zapewnia zakwaterowanie odpłatne na miejscu.

Stanowisko: Pracownik produkcji foteli samochodowych

Lokalizacja: Ingolstadt, Niemcy

Pensja: od 15,50 euro brutto na godzinę pracy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • nieskomplikowana, powtarzalna praca produkcyjna
  • obowiązkiem będzie montaż foteli samochodowych przy taśmie
  • pracownik odpowiedzialny będzie również za przeprowadzanie kontroli jakości

Oczekiwania:

  • przykładanie się do obowiązków
  • dyspozycyjność od zaraz
  • brak nałogów
  • zaangażowanie
  • gotowość do wykonywania powtarzalnej
  • dużą zaletą będzie znajomość języka niemieckiego i/lub angielskiego
  • duża dokładność

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • rzetelne wdrożenie pracownicze zapewnione w pierwszych dniach
  • darmowy kurs języka niemieckiego
  • bezpłatny parking
  • atrakcyjne zarobki i dobre premie
  • pracę do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o pracę
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • zamieszkanie zapewnione w cenie 200 euro miesięcznie od osoby
  • pracę także dla par
  • opiekę przy dopełnianiu spraw urzędowych

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja foteli samochodowych, lipiec 2022/Ingolstadt

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 65162cadab82d97b