€ ok. 12,25/h +dodatki

Bez języka dam pracę w Niemczech na produkcji batonów od zaraz dla par Augsburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: listopad 12, 2019 05:48

Ogłoszenie aktualnej od zaraz pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na produkcji batonów białkowych. Zatrudnienie dla par w fabryce z Augsburga. Zakwaterowanie będzie zorganizowane.

Stanowisko: Pracownik produkcji batonów

Pensja: ok 12,25 euro brutto na godzinę pracy plus premie

Miejsce zatrudnienia: Augsburg, Niemcy

Wakaty: 5

Termin: od zaraz

Zakres zadań:

  • początkowo przydzielane będą zadania pomocnicze – wsparcie przy nieskomplikowanych zadaniach nie wymagających szkoleń z zakresu obsługi maszyn
  • pracownik będzie przydzielany do kontroli jakości, pracy przy taśmie, pakowania itp.

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy pod presją czasu
  • zdolność do pracy w grupie
  • szybkość w przyswajaniu nowych informacji
  • odwaga, przyjazne nastawienie
  • samodzielność
  • atutem będzie wykształcenie gastronomiczne lub doświadczenie w podobnej pracy

Zapewniamy:

  • zakwaterowanie w hotelu robotniczym za 150 euro miesięcznie od osoby
  • opcja rozwoju, zdobycia dobrego doświadczenia i podnoszenia umiejętności
  • niemiecką umowę o pracę na okres próbny
  • jedynie dla najlepszych opcja przedłużenia
  • wdrożenie w obowiązki
  • ubezpieczenie dla pracownika i jego rodziny
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • pracę do podjęcia od zaraz

Aplikacja:

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 8605dc9446959fef