€ od 12,85/h brutto

Praca w Niemczech dla par na produkcji batonów od zaraz bez języka w Augsburgu

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Augsburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: grudzień 7, 2021 02:28

Również dla par w fabryce z Augsburga możliwa od zaraz atrakcyjna praca w Niemczech na produkcji batonów czekoladowych. Ogłoszenie bez znajomości języka niemieckiego z zakwaterowaniem na miejscu (odpłatnie).

Stanowisko: pracownik produkcji spożywczej

Miasto: Augsburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Zarobki: od 12,85 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • w pierwszych dniach pracownik dostanie przydział odzieży, szafki, przeszkolenie stanowiskowe oraz z BHP
  • do zadań należeć będzie wykonywanie prac produkcyjnych zgodnie z posiadanymi kompetencjami – początkowo proste i powtarzalne zadania, z biegiem czasu również obsługa maszyn produkcyjnych i zadania jako skoczek
  • prace na start to np.: wizualna kontrola jakości, dbanie o ciągłość, pakowanie, etykietowanie, foliowanie, zdejmowanie produktu z taśmy

Oczekiwania:

  • gotowość do wyjazdu za granicę od zaraz
  • szybkość w uczeniu się nowych rzeczy
  • zdyscyplinowanie, samodzielność, solidność
  • punktualność
  • możliwość wykonywania pracy zespołowej
  • energiczność

Zapewniamy:

  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • wsparcie przy dopełnianiu spraw formalnych, urzędowych, administracyjnych oraz kadrowych
  • ubezpieczenie
  • zatrudnienie na okres próbny z opcją przedłużenia
  • pomoc koordynatora polskiego pochodzenia
  • wdrożenie w obowiązki

Aplikacja:
Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie zgłoszenia (może być w j. polskim) na adres:

polnische.arbeitskrafte[at]worker.com z dopiskiem produkcja batonów Augsburg

Uwaga pod [at] należy podstawić znak @

Polnische arbeitskräfte Arbeitsagentur GmbH

Werner-Seelenbinder-Straße 6, 98529 Suhl, Deutschland

Internet-Mail-Adresse:
polnische.arbeitskrafte[at]worker.com

ID ogłoszenia: 24561ae8d37e63d4