€ 10,30 €

Bez języka praca w Niemczech na magazynie pakowanie odzieży od zaraz Kulmbach 2019

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Kulmbach
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: kwiecień 12, 2019 02:14

Firma z Kulmbach od zaraz poszukuje chętnych bez znajomości języka do pracy w Niemczech przy pakowaniu odzieży na magazynie (zwroty). Oferta z zakwaterowaniem zapewnionym na miejscu.

Firma HR XPERIENCE GmbH z siedzibą w Hoppegarten (Niemcy) poszukuje do pracy kandydatów na stanowisko:

PRACOWNIK MAGAZYNU NA DZIALE WYSYŁKI/ZWROTU

Miejsce pracy: Altenkunstadt (ok. 20 km od Kulmach)
Data rozpoczęcia: 23.04.2019 r.

Opis stanowiska:
• komisjonowanie zamówionych towarów przy pomocy skanera (art. odzieżowe),
• rozładunek i załadunek towaru,
• identyfikowanie towarów w systemie przy pomocy skanera,
• pakowanie produktów w kartony wysyłkowe,
• zabezpieczenie towaru przed ewentualnym uszkodzeniem w trakcie transportu,
• przechowywanie towarów nadających się do sprzedaży,
• ogólne prace magazynowe,
• utrzymywanie porządku w miejscu pracy.
Wymagamy:
• wyjazdu na min. 6 tygodni z możliwością przedłużenia,
• aktualnego zaświadczenia o niekaralności
• mile widziane auto.
Oferujemy:
• legalne zatrudnienie w oparciu o niemiecką umowa o pracę,
• ubezpieczenie zdrowotne w niemieckiej kasie chorych,
• opiekę polskiego koordynatora,
• szkolenia wewnętrzne,
• zakwaterowanie.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie aplikacji na adres:
praca@hr-xp.com z dopiskiem:

Na podstawie art. 7 ust. 1 ogólnego rozporządzenia o ochronie danych (RODO) oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu przeprowadzenia procedury rekrutacji. Ponadto, wyrażam zgodę na wykorzystanie mojego CV w przyszłych procesach rekrutacyjnych organizowanych przez firmę HR Xperience Poland sp. z o.o.
Powyższa zgoda została wyrażona dobrowolnie, zgodnie z art. 4 pkt 11 RODO.

Jesteśmy agencją zatrudnienia nr 11634

źródło: praca-produkcja24.pl

ID ogłoszenia: 3915cafd44dd1ae4

Linki sponsorowane