€ Do uzg.

Bez języka praca w Niemczech dla par od zaraz przy produkcji kanapek, Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Opublikowany: kwiecień 23, 2021 02:35

Firma z Hamburga poszukuje również pary do pracy w Niemczech na produkcji kanapek. Ogłoszenie bez znajomości języka dla dyspozycyjnych od zaraz osób. Niewymagane doświadczenie zawodowe.

Stanowisko: Pracownik produkcji kanapek

Miasto: Hamburg, Niemcy

Rozpoczęcie zatrudnienia: od zaraz

Wynagrodzenie: do ustalenia

Oferta skierowana dla par!

Opis stanowiska pracy:

  • praca w zakładzie na produkcji kanapek zgodnie z wytycznymi
  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie kompletowanie zamówień, przygotowywanie i pakowanie gotowych wyrobów
  • ponadto prace magazynowe

Wymagania:

  • przestrzeganie zasad BHP
  • wysoka motywacja, zaangażowanie
  • atutem będzie znajomość języka niemieckiego
  • preferowane zgłoszenia od osób z własnym autem i prawem jazdy kat. B
  • dostępność od zaraz

Zapewniamy:

  • pracę w pełnym wymiarze godzinowym
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc w zorganizowaniu zamieszkania na miejscu
  • wsparcie rezydenta Polaka
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • sprawdzonego pracodawcę
  • uczciwe zarobki

Aplikacja:

Szanowni zainteresowani, prosimy o kontakt telefoniczny, dostępny pod numerem:

  • 662288757 / 798680242

źródło: www.facebook.com/jobs/job-opening/3833756100078092/

ID ogłoszenia: 386607e297d8eae6