€ 1800-4000/mc

Budownictwo Niemcy praca bez znajomości języka przy dociepleniach Westfalia

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Westfalia
  • Doświadczenie: wymagane
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: Marzec 9, 2018 6:46 am

Ogłoszenie aktualnej pracy w Niemczech dla osób bez znajomości języka na budowie przy dociepleniach. Oferta dla pracowników budowlanych w Westfalii przy montażu izolacji termicznych.

Stanowisko: Pracownik budowlany przy dociepleniach

Zarobki: 1800 do 4000 euro miesięcznie

Miejsce zatrudnienia: Westfalia, Niemcy

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej na tym stanowisku będzie montowanie izolacji termicznych
  • często praca na wysokościach
  • wykończenia

Oczekiwania:

  • czynne prawo jazdy kat.B
  • znajomość nowoczesnych technik budowlanych, pracowitość, spryt
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dużą zaletą będzie umiejętność obsługi agregatu tynkarskiego
  • zmotywowanie
  • zdolność do pracy w grupie
  • sumienność

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju i zdobywania nowych umiejętności
  • atrakcyjne zarobki wypłacane w uzgodnionym terminie
  • opcję podjęcia długotrwałego zatrudnienia
  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane w Niemczech
  • przejazdu wewnętrze
  • dostęp do świadczeń socjalnych
  • regularne zjazdy do Polski raz na miesiąć

Aplikacja:
Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o wysyłanie zgłoszeń poprzez stronę:

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/dam-prace-w-niemczech-przy-dociepleniach-na-budowie-westfalia-bez-jezyka-niemieckiego/

ID ogłoszenia: 8285aa19a0138f03