€ nawet 15 000 PLN/mies.

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech zbiory truskawek 2023 w Bad Friedrichshall

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Bad Friedrichshall
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Długość umowy: sezon 2023
  • Opublikowany: luty 28, 2023 03:05

Na farmie w Bad Friedrichshall oferta sezonowej pracy w Niemczech 2023 bez znajomości języka przy zbiorach owoców truskawek. Zakwaterowanie zorganizowane na miejscu przez pracodawcę – odpłatnie.

Stanowisko: pracownik sezonowy.

Lokalizacja: Bad Friedrichshall.

Wynagrodzenie: 4000 – 15000 PLN miesięcznie.

Start: zbiór truskawek od około 20 kwietnia do 30 maja 2023

Liczba miejsc: około 60

Zadania na stanowisku:

Zadaniem na tym stanowisku jest zbieranie owoców truskawek pod tunelami foliowymi na powierzchni 10 ha oraz na polu o podobnej wielkości.

Wymagania:

  • Wymagane są sprawność manualna,
  • doskonała organizacja czasu pracy,
  • doświadczenie w pracy sezonowej przy zbieraniu owoców
  • dobra kondycja fizyczna
  • pracodawca preferuje zgłoszenia od kobiet.

Oferujemy:

  • Oferujemy umowę sezonową,
  • bardzo dobre wynagrodzenie w wysokości 3,30 euro za 5 kg skrzynkę truskawek,
  • zapewnione zakwaterowanie odpłatnie na miejscu
  • wsparcie w zorganizowaniu transportu do Niemiec.

Opis firmy możecie państwo znaleźć na stronie internetowej

www.kemmler-friedrichshall.de

Aplikacja:

Osoby, które zainteresowała powyższa oferta pracy, proszone są o kontakt telefoniczny pod numerem:

504 736 074.

źródło: www.olx.pl/oferta/praca/praca-truskawki-niemcy-CID4-IDJnC8P.html

ID ogłoszenia: 69263fce614ed7ca