€ 9,84/h + zakwaterowanie

Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory pomidorów, papryki Torgau

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Torgau
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie bezpłatne
  • Opublikowany: listopad 10, 2017 05:11

Możliwość podjęcia sezonowej pracy w Niemczech od zaraz przy zbiorach warzyw tj. pomidorów i papryki. Zatrudnienie w szklarni z Torgau dla Polaków bez języka niemieckiego.

Stanowisko: Pracownik sezonowy

Liczba miejsc do obsadzenia: 8

Start: od zaraz

Miejscowość: okolice Torgau, Niemcy

Wynagrodzenie: 9,84 euro brutto na godzinę pracy

Opis stanowiska pracy:

  • praca w szklarni przy zbiorach papryki, a także pomidorów
  • osoba zatrudniona będzie odpowiedzialna za wykonywanie innych zadań zlecanych na bieżąco oraz prac porządkowych

Oczekiwania:

  • umiejętność pracy w zespole
  • pracowitość
  • pełne zaangażowanie
  • uniform służbowy
  • atutem będzie posiadanie doświadczenia
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego
  • dyspozycyjność do podjęcia pracy od zaraz i pozostania na miejscu do końca roku 2017

Zapewniamy:

  • niemiecką umowę tymczasową
  • narzędzia oraz wszelkie środki
  • opiekę polskojęzycznego rezydenta
  • zamieszkanie zapewnione za darmo na miejscu
  • bezpłatne przejazdy pomiędzy zamieszkaniem a pracą zorganizowane firmowym busem

Aplikacja:
Prosimy o wysłanie aktualnego CV na adres:

  • zuver-cv@consultant.com z dopiskiem: „szklarnia/11/2017″

źródło: http://praca-niemcy24.pl/aktualne-oferty/od-zaraz-ogloszenie-sezonowej-pracy-w-niemczech-zbiory-papryki-i-pomidorow-torgau/

ID ogłoszenia: 6345a04d465045d3

1 odpowiedź na “Bez języka oferta sezonowej pracy w Niemczech od zaraz zbiory pomidorów, papryki Torgau”

  1. karolinkaxxx125 na luty 19, 2018 @ 21:08

    Jestem zainteresowana mój numer telefonu 690611744 lub adres email karolinkaxxx125@wp.pl