€ 16,50/h brutto

Bez języka oferta pracy w Niemczech sprzątanie domów i mieszkań od zaraz Monachium

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Monachium
  • Zakwaterowanie: wsparcie przy znalezieniu zakwaterowania
  • Opublikowany: sierpień 9, 2022 01:17

Oferujemy zatrudnienie w Monachium dla sprzątaczek-sprzątaczy bez znajomości języka. Ogłoszenie pracy w Niemczech od zaraz przy sprzątaniu domów i mieszkań klientów. Na miejscu zapewnione wsparcie w szukaniu pokoju do wynajęcia.

Stanowisko: Sprzątacz – sprzątaczka domów i mieszkań

Lokalizacja: Monachium, Niemcy

Zarobki: 16,50 euro brutto na godzinę pracy

Start: od zaraz

Opis stanowiska pracy:

  • praca o charakterze fizycznym przy sprzątaniu domów i mieszkań
  • urządzenia i sprzęty zapewnione są przez klientów
  • pracodawca ustawia grafiki tak, by przydzielać regularne zlecenia w tych samych lub bliskich lokalizacjach

Oczekiwania:

  • wysoka sprawność fizyczna
  • brak uczuleń/alergii na detergenty
  • szybkość, energiczność
  • dostępność od zaraz
  • umiejętność pracy w zespole
  • rzetelne wypełnianie powierzonych obowiązków
  • wysoka kultura osobista
  • czynne prawo jazdy kat. B
  • zaświadczenie o niekaralności do wglądu

Zapewniamy:

  • wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • komplet odzieży pracowniczej
  • zatrudnienie do podjęcia od zaraz
  • niemiecką umowę o prace na okres próbny z opcją przedłużenia dla pracowników najlepszych
  • pomoc w szukaniu kwatery do wynajęcia

Aplikacja:
Zgłoszenia wraz z klauzulą wyrażającą zgodę na przetwarzanie danych osobowych i numerem referencyjnym sm/e/08/22 prosimy wysyłać na podany poniżej adres e-mail:

arbeitbeiuns@fastmail.com

Arbeit bei Uns GmbH
Doventorsteinweg 47, 28195 Bremen
Zweiter Stock, Zimmernummer 7

ID ogłoszenia: 21362f1458a18698