€ 2350 +premie

Bez języka oferta pracy w Niemczech od zaraz na produkcji lamp samochodowych fabryka Hamburg

  • Kraj: Niemcy
  • Miasto lub Land: Hamburg
  • Zakwaterowanie: zakwaterowanie płatne
  • Opublikowany: marzec 22, 2022 02:56

Ogłoszenie pracy w Niemczech dla kandydatów bez znajomości języka na produkcji lamp samochodowych. Zatrudnienie w fabryce z Hamburga od zaraz przy montażu komponentów. Bezpłatne zakwaterowanie na miejscu zorganizowane jest na okres 3 pierwszych miesięcy.

Stanowisko: Pracownik produkcji lamp samochodowych

Miejscowość: Hamburg, Niemcy

Zarobki: 2350 euro brutto miesięcznie

Wakaty: 10

Start: od zaraz

Zakres zadań:

  • obowiązkiem osoby zatrudnionej będzie montaż elementów składowych
  • zadania wykonywane są w szybkim tempie przy taśmie/stołach
  • pracownik będzie odpowiedzialny za dbanie o ciągłość, kontrolę jakości, składnie i obsługiwanie urządzeń

Wymagania:

  • gotowość do podjęcia pracy w Niemczech od zaraz
  • znajomość języka niemieckiego będzie dodatkowym atutem
  • przykładanie się do powierzonych zadań
  • uczynność
  • zaangażowanie
  • sumienne wypełnianie powierzonych obowiązków

Oferujemy:

  • bezpłatne zamieszkanie zorganizowane na okres 3 pierwszych miesięcy
  • niemieckie warunki zatrudnienia
  • umowę na okres próbny z opcją przedłużenia zatrudnienia
  • wsparcie rezydenta polskiego pochodzenia
  • pomoc przy dopełnianiu spraw formalnych
  • przyjazne warunki, dobre zarobki i możliwość podjęcia stałej pracy w Niemczech
  • dla osób przedłużających zatrudnienie opcja skorzystania z płatnego zamieszkania w cenie od 200-300 euro od osoby miesięcznie

Aplikacja:

Szanowni kandydaci, prosimy o wysłanie CV w języku polskim oraz niemieckim wraz z aktualnym zdjęciem na podany poniżej adres.

Aplikacje grupowe prosimy przesyłać w jednej wiadomości. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć informację o dyspozycyjności, poziomie języka niemieckiego i doświadczeniu, konieczne jest również podanie aktualnego numeru kontaktowego.

adres kontaktowy:

work4you.munchen@gmail.com z dopiskiem:

„Produkcja lamp samochodowych Hamburg, imię i nazwisko”

Skontaktujemy się wyłącznie z wybranymi kandydatami.

Za wszystkie zgłoszenia dziękujemy

ID ogłoszenia: 7576238b909d9f80